SERVİSLER İÇİN EĞİTİM SEMİNERİ

MJ Group olarak 7-10 Mart 2016 tarihleri arasında, Benelli servislerine özel bir eğitim semineri düzenledik ve tüm servislerimizi Benelli konusunda tüm detaylarıyla bilgilendirdik.

Gaziantep’in en iyi otellerinden biri olan Dedeman Otel’de ağırladığımız servislerimize yine aynı otelde tamamen firmamıza özel tahsis edilen bir toplantı salonunda gerçekleştirilen seminerde, Benelli modellerine ait alt motorlara yönelik tüm işlemler uygulamalı olarak servislerimize gösterildi. Eğitim esnasında eğitimin daha net olması adına özel bir ses sisteminin yanı sıra yapılan kayıt projektör aracılığıyla ekrana yansıtılarak daha net görülmesi sağlandı. Eğitim sonunda tamamlanan kayıt bilgisayar ortamında kolaylıkla izlenebilecek bir formata dönüştürülerek tüm servislerimize verilecektir.

Eğitim tarihi netleştikten hemen sonra Türkiye’nin her şehrinden Benelli servislerimizin gidiş dönüş koşulları sağlanırken, eğitimin daha etkili olması açısından hem aralarda hem de eğitim esnasında gerekli tüm olanaklar sağlandı ve son gününde topluca gerçekleştirilen bir yemekten hemen sonra tüm servislerimiz uğurlandı.

Uygulanacak olan özel bir test sonrası tüm servislerimize eğitim sertifikaları gönderilecektir.

YUKARI