MOTOBIKE 2015 FUARI GERÇEKLEŞTİ

26 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen Motobike’15 fuarında Kuba, RKS, Arctic Cat ve Benelli markalarımız ve 2015 yılına damga vuracak birbirinden iddialı modellerimiz ile tüm ziyaretçilerimizi en uygun şekilde ağırlamış bulunmaktayız.

Kuba Motor’un ve RKS Motor’un 2015 yılı itibariyle pazara süreceği touring, klasik, ATV ve elektrikli scooter modelleri hem fiyat hem de kalite olarak ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı ve yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz yıl itibariyle piyasada yer alan ve kendini kanıtlamış modellerimizin yanı sıra yeni çıkacak olan modellerimizin gördüğü ilgi görülmeye değerdi.

Bu yıl için pazara sunulan birçok modelimizin yanı sıra ATV modelleriyle pazarda kısa sürede önemli bir ilerleme gerçekleştiren Arctic Cat ve yeni markamız İtalyan Devi Benelli markasına ait modeller kullanıcılarda hayranlık uyandırmanın yanı sıra beklenenin üstünde ilgi gördü ve hafızalardaki yerini aldı.

Fuarda büyük bir ziyaretçi kitlesinin Benelli markamızın bu yıl pazarda yerini alacak olan TNT 25, TNT 250 ve TNT 600 modellerine yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.

Her yıl olduğu gibi 2015 yılına da çok iddialı bir giriş yapan firmamız, ilerleyen dönemlerde hem motosiklet hem de ATV alanında kalitesiyle, fiyatıyla ve servis ağıyla ilk sıradaki yerini korumayı hedeflemektedir.

YUKARI