MOTOBIKE 2017 FUARI GERÇEKLEŞTİ

Motobike 2017 fuarı 23-26 Şubat 2017 tarihleri arasında başarılı bir şekilde gerçekleştirildi ve MJ Group’a bağlı Kuba, RKS, Benelli ve Arctic Cat modelleri de görücüye çıktı.Fuar süresince büyük bir ilgi ve beğeni toplayan markalarımız ve modellerimiz, fuarın başlangıcından sonuna kadar ciddi bir ziyaretçi topluluğunu üzerine çekmeyi başardı.

Vitesli motosiklet grubunda satış lideri olan Kuba Motor; fuarda sergilediği modellerle yeni yılda da çok iddialı olduğunu gösterdi. Tüm motosiklet kategorilerinde artık kendini kanıtlamış modellerin yanı sıra yeni yılda pazarda yer alacak olan yeni modelleriyle de göz dolduran Kuba Motor, 2017 yılında hem ekonomik açıdan hem de kalite açısından ciddi bir çalışma gerçekleştirerek tüm motosiklet kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlıyor.

ATV sınıfında Türkiye ATV pazarının 70%’ini elinde bulunduran ve bu kategoride liderliği kimseye bırakmamaya kararlı olan Kuba Motor ve dünyanın en iyi ilk 3 ATV markalarından biri olan Arctic Cat’in yeni modelleri de yoğun bir ilgiyle karşılandı. TMF tarafından düzenlenen ATV yarışlarında her yıl ilk 3’te yer almayı kolaylıkla başaran Kuba Motor ve Arctic Cat; bu liderliği uzun bir süre daha korumaya kararlı olduğunu göstermiştir.

2015 yılından bu yana büyük bir kesimin fanı olduğu Benelli ise 2015 yılında pazara sunduğu TNT 25, TNT 250, TNT 600 ve Zafferano modellerinin yanı sıra ilk olarak Milano’da görücüye çıkan ve herkesin sabırsızlıkla beklediği TRK 502 modelini de sergileyerek birçok motosiklet kullanıcısının beklentilerini boşa çıkarmadı. Büyük ilgi toplayan model önümüzdeki süreçte ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşacağının sinyallerini fazlasıyla verdi.

Benelli tarafından tasarlanmaya başlayan ve hâlihazırdaki kanıtlanmış kalitesine İtalyan kalitesi ve tasarımını da ekleyerek yoluna devam eden RKS ise özellikle RN 180 modeliyle büyük ilgi topladı. Markanın amiral gemisi olan Titanic modeli ve geliştirilmiş modeli Titanic 150-S ise yine beklendiği gibi beğenileri üstüne çekmeyi başardı.

2016 yılında Türkiye motosiklet pazarında lider konumunu devam ettirerek istikrar abidesi olmayı başaran markalarımız, 2017 yılı için de büyük bir merak ve beklenti uyandırmayı başardı. 2016 yılına kadar beklentileri boşa çıkarmayarak her zaman motosiklet kullanıcılarına istenileni veren MJ Group Ailesi, 2017 yılında da zirvedeki yerini korumak için tüm gücüyle çalışacağını göstermiştir.

View the embedded image gallery online at:
http://benelliturkiye.com/bizden-haberler#sigFreeId7c56584a0e

2017 BAYİLER TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MJ Group ailesi olarak her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen bayiler toplantılarımızdan 2017 için planlanan toplantımızı 17.11.2016 ila 20.11.2016 tarihleri arasında gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Antalya Alanya ilçesine bağlı Wome Deluxe Hotel’de gerçekleştirilen toplantımızda 2016 yılı verileri ve başarılarının yanı sıra 2016 yılı sektör değerlendirmesi yapıldı. Hemen ardından 2017 yılı ve sonraki yıllara yönelik planlamalar, çalışmalar ve yenilikler üzerine önemli konular üzerinde duruldu.

Sektörün belirleyici markaları Kuba, Arctic Cat, Benelli ve RKS markalarına ait yeni modellerle birlikte gelecek yıllara ait hedefler bu toplantımızla bayilerimize aktarıldı ve yapılan ödül töreni sonrası toplantı tamamlandı.

View the embedded image gallery online at:
http://benelliturkiye.com/bizden-haberler#sigFreeId0c21254d85

SERVİSLER İÇİN EĞİTİM SEMİNERİ

MJ Group olarak 7-10 Mart 2016 tarihleri arasında, Benelli servislerine özel bir eğitim semineri düzenledik ve tüm servislerimizi Benelli konusunda tüm detaylarıyla bilgilendirdik.

Gaziantep’in en iyi otellerinden biri olan Dedeman Otel’de ağırladığımız servislerimize yine aynı otelde tamamen firmamıza özel tahsis edilen bir toplantı salonunda gerçekleştirilen seminerde, Benelli modellerine ait alt motorlara yönelik tüm işlemler uygulamalı olarak servislerimize gösterildi. Eğitim esnasında eğitimin daha net olması adına özel bir ses sisteminin yanı sıra yapılan kayıt projektör aracılığıyla ekrana yansıtılarak daha net görülmesi sağlandı. Eğitim sonunda tamamlanan kayıt bilgisayar ortamında kolaylıkla izlenebilecek bir formata dönüştürülerek tüm servislerimize verilecektir.

Eğitim tarihi netleştikten hemen sonra Türkiye’nin her şehrinden Benelli servislerimizin gidiş dönüş koşulları sağlanırken, eğitimin daha etkili olması açısından hem aralarda hem de eğitim esnasında gerekli tüm olanaklar sağlandı ve son gününde topluca gerçekleştirilen bir yemekten hemen sonra tüm servislerimiz uğurlandı.

Uygulanacak olan özel bir test sonrası tüm servislerimize eğitim sertifikaları gönderilecektir.

View the embedded image gallery online at:
http://benelliturkiye.com/bizden-haberler#sigFreeId91bc6bf2eb

MOTOBIKE 2016 FUARI GERÇEKLEŞTİ

2016 yılı için gerçekleştirilen Motobike 2016 fuarında MJ Group’a bağlı Kuba Motor, RKS, Benelli ve Arctic Cat modelleri de görücüye çıktı ve fuar süresince büyük bir ilgi ve beğeni topladı. Öyle ki fuarın başlangıcından sonuna kadar dikkatle izlendiğinde ciddi bir ziyaretçi topluluğunun MJ Group standına gösterdiği ilgi gözlerden kaçmadı.

2011-2015 yılları arasında vitesli motosiklet grubunda satış lideri olan Kuba Motor; fuarda sergilediği modellerle yeni yılda da çok iddialı olduğunu gösterdi. Tüm motosiklet kategorilerinde, her biri kategorisinin en iddialı modellerle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran ve fiyat/performans oranında en iyiyi sunan modeller, 2016 yılında yollarda sıklıkla görünecektir.

ATV sınıfında Türkiye ATV pazarının 70%’ini elinde bulunduran ve bu kategoride liderliği kimseye bırakmamaya kararlı olan Kuba Motor ve dünyanın en iyi ilk 3 ATV markalarından biri olan Arctic Cat’in yeni modelleri de yoğun bir ilgiyle karşılandı. Her yıl TMF tarafından düzenlenen ATV yarışlarında ilk 3’te yer almayı kolaylıkla başaran Kuba Motor ve Arctic Cat; bu liderliği uzun bir süre daha korumayı başaracağını hissettiriyor.

Kısa zaman içerisinde beklenen şekilde büyük bir merak uyandıran ve şimdiden büyük bir kesimin fanı olduğu Benelli ise 2015 yılında pazara sunduğu TNT 250 ve TNT 600 modellerinin yanı sıra birçok motosiklet kullanıcısının merakla beklediği TNT 25 modelini de fuarda görücüye çıkardı. Modellerin daha ilk bakışta cezbeden İtalyan çizgileri ve asil duruşları görenlerin beğenisini kazandı. Benelli tarafından hazırlanmaya başlayan ve 2016 yılı içerisinde İtalyan esintileri barındıran RKS modeli de aynı şekilde bu radikal değişimle beraber hâlihazırda sahip olduğu beğeni ve kullanıcı kitlesinin saygısını kazanarak yeni yılda çok daha iddialı olacağının müjdesini verdi.

2015 yılında Türkiye motosiklet pazarında adından sıkça söz ettirmeyi başaran bu markalar 2016 yılı için büyük bir merak ve beklenti uyandırmayı başardı. Bu beklentiyi rahatlıkla karşılayacağı kesin olarak görünmekle birlikte tüm gözler zor olsa da tüm motosiklet kategorilerinde liderliğin başkasına geçip geçmeyeceğini merak ediyor.

View the embedded image gallery online at:
http://benelliturkiye.com/bizden-haberler#sigFreeId5f525bf8d1

2016 BAYİLER TOPLANTISI ANTALYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MJ Group ailesi olarak her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen bayiler toplantılarımızdan 2016 için planlanan toplantımızı 05.12.2015 ila 08.12.2015 tarihleri arasında gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Antalya Lara ilçesine bağlı IC Hotel Green Palace'da gerçekleştirilen toplantımızda 2015 yılı verileri ve başarılarının yanı sıra 2015 yılı sektör değerlendirmesi yapıldı. Hemen ardından 2016 yılı ve sonraki 5 yıla yönelik planlamalar, çalışmalar ve yenilikler üzerine önemli konular üzerinde duruldu.

Sektörün belirleyici markaları Kuba, Arctic Cat, Benelli ve RKS markalarına ait gelecek 5 yıla ait hedefler bu toplantımızla bayilerimize aktarıldı ve yapılan ödül töreni sonrası toplantı tamamlandı.

View the embedded image gallery online at:
http://benelliturkiye.com/bizden-haberler#sigFreeIde5a8cffa58

MOTOBIKE 2015 FUARI GERÇEKLEŞTİ

26 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen Motobike’15 fuarında Kuba, RKS, Arctic Cat ve Benelli markalarımız ve 2015 yılına damga vuracak birbirinden iddialı modellerimiz ile tüm ziyaretçilerimizi en uygun şekilde ağırlamış bulunmaktayız.

Kuba Motor’un ve RKS Motor’un 2015 yılı itibariyle pazara süreceği touring, klasik, ATV ve elektrikli scooter modelleri hem fiyat hem de kalite olarak ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı ve yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz yıl itibariyle piyasada yer alan ve kendini kanıtlamış modellerimizin yanı sıra yeni çıkacak olan modellerimizin gördüğü ilgi görülmeye değerdi.

Bu yıl için pazara sunulan birçok modelimizin yanı sıra ATV modelleriyle pazarda kısa sürede önemli bir ilerleme gerçekleştiren Arctic Cat ve yeni markamız İtalyan Devi Benelli markasına ait modeller kullanıcılarda hayranlık uyandırmanın yanı sıra beklenenin üstünde ilgi gördü ve hafızalardaki yerini aldı.

Fuarda büyük bir ziyaretçi kitlesinin Benelli markamızın bu yıl pazarda yerini alacak olan TNT 25, TNT 250 ve TNT 600 modellerine yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.

Her yıl olduğu gibi 2015 yılına da çok iddialı bir giriş yapan firmamız, ilerleyen dönemlerde hem motosiklet hem de ATV alanında kalitesiyle, fiyatıyla ve servis ağıyla ilk sıradaki yerini korumayı hedeflemektedir.

MOTOBIKE 2015 FUARINDA BENELLI İLE TANIŞIN!

Türkiye'ye geleceği ve Türkiye pazarında yer alacak modeller açıklandığı an itibariyle büyük ilgi gören İtalyan Devi Benelli'nin, birbirinden özel ve iddialı modellerini canlı görebilmek adına tüm motosiklet tutkunlarına güzel bir haberimiz var!

26 Şubat-1 Mart tarihleri arasında CNR Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan Motobike 2015 fuarında Benelli de yerini alıyor...

Müjdeci Group aracılığı ile Türkiye'ye gelecek olan Benelli modelleri belirtilen tarihler arasında fuarda tüm modelleri ile birlikte yerini alarak motosiklet tutkunları için görücüye çıkacak.

Motobike 2015 fuarında tüm motosiklet tutkunlarını standımızda görmekten mutluluk duyarız...

2015 YILI İZMİR EGE BAYİLER TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ!

Müjdeci Group ailesi olarak her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen bayiler toplantımızlarımızdan 2015 için planlanan toplantımızı 21.11.2014 ila 23.11.2014 tarihleri arasında gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

İzmir Özdere ilçesine bağlı Paloma Pasha Resort Hotel'de gerçekleştirilen toplantıda 2015 yılı için pazarda yer alması beklenen yeni modeller, 2014 yılına ait veriler, yeni anlaşmalar ve 2015 yılı içerisinde hedeflenen başarılar Ege ve Marmara Bölgesi bayilerimizin katıldığı toplantılarda masaya yatırıldı.

Toplantıda ilk defa duyurusu ve tanıtımı yapılan yeni modellerle birlikte yeni markamız olan Benelli ve Benelli'ye ait tüm modeller de tanıtılarak herkesin merak duyduğu 2015'e damga vuracak olan TNT 25, TNT 250 ve TNT 600 modelleri artık herkes tarafından bilinir hale geldi.

View the embedded image gallery online at:
http://benelliturkiye.com/bizden-haberler#sigFreeId676972ae45

İTALYAN DEVİ BENELLI, MJ GROUP FARKIYLA TÜRKİYE'DE!

Motosiklet tutkunlarının büyük ilgisini gören, Türkiye motosiklet pazarında görmeyi çok istedikleri İtalyan Devi Benelli artık Türkiye'de!

Motosikleti bir tutku olarak gören ve 100 yıldan fazladır motosiklet sektöründe Dünya genelinde isim yapmış olan, ürettiği tüm modelleri Dünyaca bilinen sürücüler ile test eden ve tüm motosiklet camiasına yine dünyaca ünlü sürücüler ile tanıtan Benelli, gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda ve Türk kullanıcılarının yoğun talebi üzerine Türkiye pazarına girme kararı aldı.

MJ Group tarafından Türkiye Distribütörlüğü alınan İtalyan Devinin Türkiye pazarında 2015 itibari ile TNT 25, TNT 250 ve TNT 600 model isimleriyle şimdilik 3 modeli yerini alacak ve kullanıcılarını bekleyecekler.

Ocak 2015 itibari ile görücüye çıkacak olan modeller aynı zamanda her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Motobike 2015 fuarı ve buna benzer tüm ulusal organizasyonlarda merak eden herkes için yerini alacaktır.

YUKARI